Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proboszcz trumną przemawia do wiernych

Utworzony przez Jezus Maria!, 6 kwietnia 2011 r. o 08:04 Powrót do artykułu
W jaki celu ta cała szopka... Uważam że proboszcz parafii Serniki jest dusigrosz bo co chwilę na coś zbiera a tego nie wykonuje!!!! Takie jego obiecanki cacanki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ula napisał:
naród głupi wszystko kupi, a sernicka hołota nie zrozumiała artysty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołotą to ty jesteś. Nie dziwię się mieszkańcom Sernik którzy tak psioczą na proboszcza. Ksiądz nic nie robi a wyciąga rękę po kasę. Za pieniądze parafian finansuje swoje panie do towarzystwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz proboszcz postawił tą trumnę bo nie dostał 100zł na niby parking,mianem proboszcza go nazywać nie można .On działa tylko dla kasy ,ma poparcie w wśród władzy diecezji jest nie do ruszenia .Jeździ sobie z kochankami na wycieczki do Izraela .Każe nam płacić podatki bo niby coś robi.To jest człowiek który dla kasy jest gotów zrobić wszystko .Jego zdanie parafian nie interesuje .Niby coś robi ,a jedzie na wakacje na 1 miesiąc do Australii .Wycina drzewo w cmentarza i sprzedaje .I nie wiadomo gdzie te pieniądze idą ,chyba na jego biznes który buduje w Garbowie .Obraża starszych ludzi siedzących przed ołtarzem że niby śmierdzą .Co kilka MIESIĘCY ZMIENIA KOŚCIELNEGO, ministrantów nie ma prawie wcale.Zabytkowe zegary które poszły niby do renowacji zniknęły ,i nie wiadomo gdzie są .Bierze kasę na wjazd na cmentarz,niby na wywóz śmieci ,a on śmieci podpala .Pewnej suchej wiosny mało co lasu nie spalił .Taki to jest wspaniały człowiek,który chcę wstrząsnąć parafią .Gdy chcemy zmienić świat zacznijmy od siebie . Aby zło zatriumfowało ,wystarczy ,aby prawi ludzie nic nie robili .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś ksiądz stwierdził na mszy o 9:00 iż parafia Sernicka zmartwychstała. Niech ten ksiądz odejdzie. Chyba czas wywieść go na tatce i nie wpuścić do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele ksiądz proboszcz stwierdził iż parafia w Sernikach zmartwychwstała. Ja pytam czy proboszcz doprowadził najpierw do śmierci a później do zmartwychwstania jej? To chyba cudotwórca. Niech odejdzie od nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, chciałbym opisać nietypową sytuację jaką dzisiaj zobaczyłem. Mianowicie pojechałem sobie do kościoła w Sernikach na mszę, a tam zszokowała mnie pewna sytuacja a mianowicie przy krzyżu misyjnym stała sobie trumna a przy niej tabliczka "Parafia Serniki" :shock: :shock: . Dolna część trumny leżała pod krzyżem na kamieniach a w środdku kilka kamieni i dwa znicze(jeden w nagach, a drugi na miejscu głowy), wieko trumny było oparte o krzyż. Orientuje się ktoś co to może znaczyć??? Czy to jakaś stara zapomniana tradycja, czy co :?: :?: :?: . Bo przyznam szczerze że pierwszy raz zobaczyłem coś takiego :shock: Czyżby Ksiądz Proboszcz "Pochował całą parafię??". Jeszcze rozumiem jego wymysł, że kamienie to nasze grzechy i kazał je przynosić pod krzyż. Ale żeby takie rzeczy robić to się w głowie nie mieści.... . Poprostu jestem zszokowany, zresztą chyba nie tylko ja bo prawie każdy się dziwił kto był na mszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Witam, chciałbym opisać nietypową sytuację jaką dzisiaj zobaczyłem. Mianowicie pojechałem sobie do kościoła w Sernikach na mszę, a tam zszokowała mnie pewna sytuacja a mianowicie przy krzyżu misyjnym stała sobie trumna a przy niej tabliczka "Parafia Serniki" :shock: :shock: . Dolna część trumny leżała pod krzyżem na kamieniach a w środdku kilka kamieni i dwa znicze(jeden w nagach, a drugi na miejscu głowy), wieko trumny było oparte o krzyż. Orientuje się ktoś co to może znaczyć??? Czy to jakaś stara zapomniana tradycja, czy co :?: :?: :?: . Bo przyznam szczerze że pierwszy raz zobaczyłem coś takiego :shock: Czyżby Ksiądz Proboszcz "Pochował całą parafię??". Jeszcze rozumiem jego wymysł, że kamienie to nasze grzechy i kazał je przynosić pod krzyż. Ale żeby takie rzeczy robić to się w głowie nie mieści.... . Poprostu jestem zszokowany, zresztą chyba nie tylko ja bo prawie każdy się dziwił kto był na mszy.
to prawda, tez to widzialam. nie jest to zadna tajemnica, ze proboszcz z sernik ma cos nie tak z glowa, kazdego roku chowa parafia, wyklina itp. dziwie sie tylko, ze nikt z tym porzadku nie chce zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunął konto z naszej klasy gdzie miał zdjęcia z wojaży do Australii, Afryki, i Ameryki Płd. ciekawe kto mu to sponsorwał pewnie my wierni z parafii Sernickiej, a teraz zbierał 100 zł na budowanie parkingu + plus unia da 70% na parking ciekawe jaki to ma być parking i jaka suma z tych zbieranych trafi do jego kieszeni na zabawy i wojaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miał ofertę pójścia do parafii na Ukrainę to tam powinien pójść a nie odmówić i przyjść tu do nas do Sernik, widać iż na Ukrainie są jego korzenie. Proboszczowie w parafiach wiejskich uważają się za lepszych od Boga a szczególnie nasz proboszcz Wojciech i ze im wszystko wolno i mogą pozwolić sobie na więcej i zdzierać kasę z ludzie. Pan Jezus nie brał pieniędzy za naukę. Księża powinni się wstydź odprawiać Mszę i zadąć kasy. Niech proboszcz Wojciech odejdzie od nas i się niech nie dziwi iż mało osób przychodzi na niedzielne mszę bo my parafianie mamy dosyć tego proboszcza i wolimy jeździć do sąsiednich parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cieszą się księża z sąsiednich parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby sasiednie parafie sa normalne? w tym rejonie nie ma nic normalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
a niby sasiednie parafie sa normalne? w tym rejonie nie ma nic normalnego
zgadzam sie tam nie ma nic normalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na Mszy św. proboszcz Wojciech Szlachetka podczas kazania powiedział iż młodzi wyjeżdżają za granicę do pracy i nie chcą do Kościoła to po powrocie tutaj za to co nie chodzili powinni dać mu kasę na Kościół.!! Szczyt chamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Jak miał ofertę pójścia do parafii na Ukrainę to tam powinien pójść a nie odmówić i przyjść tu do nas do Sernik, widać iż na Ukrainie są jego korzenie. Proboszczowie w parafiach wiejskich uważają się za lepszych od Boga a szczególnie nasz proboszcz Wojciech i ze im wszystko wolno i mogą pozwolić sobie na więcej i zdzierać kasę z ludzie. Pan Jezus nie brał pieniędzy za naukę. Księża powinni się wstydź odprawiać Mszę i zadąć kasy. Niech proboszcz Wojciech odejdzie od nas i się niech nie dziwi iż mało osób przychodzi na niedzielne mszę bo my parafianie mamy dosyć tego proboszcza i wolimy jeździć do sąsiednich parafii.
i trwajacie w tym nadal! niech nadal zakazuje podchodzic pod oltarz staruszkom bo " mu smierdza" ! dajcie sie dalej ponizac i osmieszac! jak mi szwagier opowiada co sie w Serniakch w kosciele dzieje, to az wierzyc mi sie nie chce, dopoki nikt odwazny sie nie trafi zeby to zmieniac, to bedzie was - wiezs, chowal w trumnie pod kosciolem jak ostatnio przegonic wariata i do ktorej panny on u was tak lata? nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś trza zrobić z tym proboszczem raz na zawsze. Trza powiedzieć koniec jego głupim poczynaniom w parafii Sernickiej. Nie dawać na tace najwyżej 20 gr. Niech on s...prza stad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ten głupi pomysł naszego proboszcza był w telewizji wie ktos jakiej? Niech odejdzie on od nas, a jak nie to trza kiedys go na tace wywieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Podobno ten głupi pomysł naszego proboszcza był w telewizji wie ktos jakiej? Niech odejdzie on od nas, a jak nie to trza kiedys go na tace wywieść.
Potrzebna będzie solidna taczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
not napisał:
Potrzebna będzie solidna taczka
hehe... co prawda to prawda, moze laweta sie znajdzie? uff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz proboszcz z Sernik minął się z powołaniem. Ksiądz powinien modlić się i nauczać religię i prawdę o Bogu a nie co tydzień żądać datków bo mu ciągle mało. WOjciech Szlachetka chyba powinien zmienić zawód, widać iż to nie ksiądz z powołania tylko leci na kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...